MANN FILTER másodlagos levegőszűrő 565CF14002 - Hyundai
In stoc
egyéb információk
Număr articol: 202511745
Producător: MANN FILTER
Compatibilitate: Hyundai
Gyári cikkszámok: 11N6-27030, CF14002
Hozzá tartozó elsődleges szűrő: 565C24015
A (mm): 135
B (mm): 94
H (mm): 470
Típusok: HL 730 TM-9, HL 730-9, HW 140, HW 160 A, HW 180, HW 210, HX 220 L, HX 220 NL, HX 235 LCR, HX 260 L, R 140 LC-9, R 140 W-9, R 160 LC-9, R 170 W-9, R 180 LC-9, R 180 LC-9A, R 180 W-9, R 210 LC-9, R 210 NLC-9, R 210 W-9, R 210 W-9 MH, R 220-9 S, R 235 LCR-9, R 250 LC-9
Niveluri de stoc
În stoc In stoc
Comanda dumneavoastră va fi livrată în termen de 1-3 zile lucrătoare.
Detalii
A (mm): 135
B (mm): 94
H (mm): 470